У ВЕРЧАНАХ ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗПСМ

У ВЕРЧАНАХ ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗПСМ

Вчора, 19 лютого, у селі Верчани відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Це одна з трьох амбулаторій на Стрийщині, зведених за кошти субвенції з державного та співфінансування з місцевого бюджету.

Відкриття відбулося за участю голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука, голови Стрийської районної ради Романа Козака, заступника начальника управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації Олега Пелиха, депутата Львівської обласної ради Всеволода Біласа, голови Підгірцівської сільської ради Мар’яна Берника та головного лікаря КНП «Стрийська центральна лікарня» Олексія Ігнатова.

Від імені голови Львівської ОДА Максима Козицького громаду Верчан з такою приємною подією привітав заступник начальника управління капітального будівництва  облдержадміністрації Олег Пелих. Він відзначив: «Спільною працею громади та усіх гілок влади ми вкотре доказали, що все у нас виходить, все у наших руках».

У своєму виступі голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук зазначив, що немає більшого блага в служінні людям, як дбати про їхнє здоров’я. Протягом останніх кількох місяців на Стрийщині, крім амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Верчанах, відкрито цілий ряд медичних установ. Це інсультний центр на базі КНП «Стрийська центральна районна лікарня», амбулаторії у селах Гірне та Конюхів, кардіохірургічне відділення з іноземними інвестиціями у КП «Стрийська районна лікарня», а незабаром буде відкрита амбулаторія у Долішньому. «Стрийщина активно розвивається у напрямку створення тут медичного туристичного центру. А ми спільно будемо докладати для цього усіх зусиль», - наголосив голова райдержадміністрації.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Освятив та благословив новозбудоване приміщення о.Степан Кузишин з Катедрального Храму Успіння Пресвятої Богородиці м.Стрий у співслужінні з місцевими парохами.

Голова Підгірцівської сільської ради Мар’ян Берник від мешканців села висловив подяку усім, хто долучився до відкриття амбулаторії та сподівання, що кожний, хто звернеться сюди, отримає кваліфіковану медичну допомогу.

Зазначимо, що загальна кошторисна вартість нової амбулаторії становить 6695,446 тис.грн. Крім цього, для медичного закладу придбано службовий автомобіль Renault Duster, що дасть можливість медикам здійснити обстеження чи надати консультацію пацієнтам за місцем виклику.

Фото: Стрийська РДА.DSCN0600коло машини