У ГІРНОМУ ВІДЗНАЧАТЬ "СВЯТО ВАРЕНИКА"
Цієї неділі, 4 серпня, у селі Гірному відбудеться “Свято Вареника” з гаслом “Слава українській хаті, де вареник на столі”.
Про це повідомляє сайт 245.ua
Захід будуть проводити у Народному домі села. Початок о 15:00. Вхід — вільний. Дрескод — вишиванка.

