КОМІСІЯ У РДА ПРИЗНАЧИЛА ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ЖИТЕЛЯМ СТРИЙЩИНИ

КОМІСІЯ У РДА ПРИЗНАЧИЛА ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ЖИТЕЛЯМ СТРИЙЩИНИ

 Минулого тижня, у п'ятницю, під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень відбулося засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян з питань надання населенню субсидій та пільг.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Комісія розглянула 18 заяв від громадян району щодо призначення їм субсидії з оплати житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України ”Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» та 7 заяв щодо надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання відповідно до постанови КМУ “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільгу”.

На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання, керуючись вимогами чинного законодавства, комісія прийняла відповідні рішення.