forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ

НА СТРИЙЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ

На Стрийщині триває обговорення перспективного плану розвитку територій на 2019 – 2021 роки. Відтак, 6 лютого, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький зустрівся з мешканцями сіл Подорожнє, Лани Соколівські та Зарічне.

Зустріч відбулася за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука, депутата районної ради Романа Ярича, голови місцевого самоврядування Ігора Борщика, галузевих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

 

Метою таких зустрічей є спільне напрацювання з місцевим органом самоврядування та мешканцями села шляхів вирішення питань, які в першу чергу турбують громаду.

«Нам цікаво почути думку кожного, як повинен розвиватися той чи інший населений пункт і над чим першочергово потрібно працювати. І сьогодні ми слухаємо ваші пропозиції, щоб внести їх до плану розвитку Стрийського району до 2021 року», - зазначив Василь Зубрицький.DSCN0017

Перший заступник голови РДА Любомир Кащук, презентував громаді звіт про виконану роботу за попередні три роки. Опісля чого, очільник району, відмітив, що завдяки новим реформам, які впроваджуються урядом в державі, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації.

Що стосується, цих сіл то за останні роки тут облаштовано літній павільйон у Подорожненському ЗДО, проведений капітальний ремонт внутрішніх приміщень харчоблоку Подорожненського опорного закладу та капітальний ремонт віконних та дверних прорізів в СЗОШ І-ІІ ст., а також розпочато ремонт автодороги в Подорожненському напрямку.Подорожнє Лани Соколівські 10

В ході активного спілкування з головою району, мешканці цих сіл висловили ряд питань, які їх турбують та потребують вирішення. Це, зокрема, можливість придбання для АМЗПСМ автомобіля, ремонт доріг у селах Лани Соколівські, Подорожнє та Зарічне, ремонт мосту в Ланах Соколівських, встановлення сигналізації в Зарічненській школі, встановлення вуличного освітлення та ін..

Що стосується пропозицій для розвитку, то спільно з громадами визначили такі напрямки роботи: капітальний ремонт мостового переходу через річку Свіча в с.Подорожне, будівництво дитячого майданчика у с. Подорожне, ремонт доріг комунальної власностіта встановлення вуличного освітлення.

DSCN0021

Керівники структурних підрозділів РДА та служб району, які були присутні на зустрічі з громадою сіл, розповіли мешканцям про впровадження реформ ініційованих Президентом та урядом країни у закладах охорони здоров’я Стрийщини, про урядову програму «Доступні ліки» та підписання декларацій з сімейними лікарями, ситуацію в культурній та освітній галузях, призначення житлових субсидій та нарахування пенсійного забезпечення, а також попередження виникненню пожеж та дотримання правил техніки безпеки під час опалювального сезон