НА СТРИЙЩИНІ ВІДЗНАЧАТЬ 206-ту РІЧНИЦЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

НА СТРИЙЩИНІ ВІДЗНАЧАТЬ 206-ту РІЧНИЦЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

Сьогодні, 3 березня, під головуванням заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень, за участю заступника голови Стрийської районної ради Василя Зубрицького відбулося засідання організаційного комітету з відзначення на Стрийщині 206-ої річниці від дня народження видатного українського поета, художника та громадського діяча Тараса Шевченка.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

З нагоди цієї дати у закладах культури та освіти населених пунктів району пройде низка заходів, а також загальнорайонні урочистості «Єднаймо Україну Тарасовим словом», які відбудуться 6 березня в районному Будинку культури за участю Героя України, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Т. Шевченка Анатолія Паламаренка, Муніципального чоловічого зору «Каменяр» та творчих колективів Стрийщини. Початок о 14.00 год.

Члени оргкомітету обговорили сценарій заходу та низку організаційних питань.