forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЙСЬКІЙ ЦРЛ КУПЛЯТЬ АПАРАТ УЗД ДЛЯ ДІТЕЙ

У СТРИЙСЬКІЙ ЦРЛ КУПЛЯТЬ АПАРАТ УЗД ДЛЯ ДІТЕЙ

Вчора, 7 лютого, у приміщені КНП «Стрийська ЦРЛ» відбулося засідання медичної ради під головування директора КНП «Стрийська ЦРЛ» Олексія Ігнатова за участі заступників директора, головних лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини, завідувачів відділень і районних спеціалістів.

У своєму виступі Олексій Ігнатов підвів підсумки роботи закладів охорони здоров’я району за 2018 рік, відмітивши стабільний показник кількості пролікованих хворих у відділеннях КНП « Стрийська ЦРЛ», яка сягнула більше 10 тис. осіб.

Також під час засідання присутні обговорили основні організаційні заходи, які будуть реалізовуватися в галузі медицини у 2019 році, а саме:підвищення рівня профілактичної роботи і покращення поінформованості населення щодо здорового способу життя;

- виконання існуючих програм та комплексних заходів;

- ширше використання стаціонарно-замінних форм лікування (денні стаціонари і стаціонари на дому);

- з метою покращення лікування хворих на гіпертонічну хворобу, цукровий діабет, астму ширше залучення населення до Програми «Доступні ліки».

Що стосується покращення умов надання медичних послуг, то відбувається будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селах Верчани, Долішнє та Конюхів. В планах придбання апарату УЗД для дітей з 3-ма датчиками та резектоскопа для урологічного відділення, а також капітальний ремонт дахового покриття західного корпусу КНП «Стрийська ЦРЛ» та ремонт ліфта № 4 КНП «Стрийська ЦРЛ».

Фото: Стриська РДА.

Апарат УЗД  - ілюстраційне фото.