КОМАНДА СТРИЙЩИНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ З БАДМІНТОНУ
22 лютого у Львові, на бадмінтонних кортах «Команчеро» стартували Спортивні ігри Львівщини
Спортивні Ігри Львівщини – наймасштабніший фізкультурно-оздоровчий проект серед збірних команд районів, міст обласного значення та ОТГ.
З 15-ти команд-учасниць на третьому місці серед дорослих представники Грабовецької ОТГ, а в категорії "ветерани", представники Стрийського району посіли 6 місце. Щиро дякуємо команді за самовіддачу. Ви молодці!

