forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
КЕРІВНИК ЛОДА ЗУСТРІВСЯ З ДИРЕКТОРАМИ КРАЩИХ ШКІЛ ЛЬВІВЩИНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО-2018

КЕРІВНИК ЛОДА ЗУСТРІВСЯ З ДИРЕКТОРАМИ КРАЩИХ ШКІЛ ЛЬВІВЩИНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО-2018

8 лютого голова  Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з директорами кращих шкіл  Львівщини за результати ЗНО, серед яких був директор Гірненського НВК Василь Дума.8 лютого голова  Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з директорами кращих шкіл  Львівщини за результати ЗНО, серед яких був директор Гірненського НВК Василь Дума.

Про це повідомляє Львівська ОДА.

У межах зустрічі присутні порушили питання  розвитку  освітньої галузі  в області.

“Спільними кроками ми робимо усе, щоб держава розвивалась і людям було комфортно навчатись та працювати. Популяризуйте свій досвід, щоб про ваш навчальний заклад знали інші. Фінансовий ресурс на розвиток освіти кожного року зростає і важливо ефективно його використовувати”, –  зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Присутні  акцентували увагу на підвищенні престижу професії вчителя, нових підходів для мотивації учнів до навчання та рівного доступу до якісної освіти.  Також зосередились на реформі нової української школи. Олег Синютка вручив цінні подарунки колективам навчальних закладів області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018.