forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
КЕРІВНИК РДА ВАСИЛЬ ЗУБРИЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З ГРОМАДОЮ ЛАНІВКИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРЕСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ

КЕРІВНИК РДА ВАСИЛЬ ЗУБРИЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З ГРОМАДОЮ ЛАНІВКИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРЕСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ

Вчора10 лютогоголова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів зустріч з громадою села Ланівка, в межах обговорення перспективного план розвитку території на 2019-2021 роки, яке відбувається за дорученням Президента України.

В зустрічі разом з головою РДА взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень, сільський голова Володимир Лучейко, депутат районної ради Василь Вотьканич, а також керівники відділів, управлінь райдержадміністрації та установ району.

Розпочинаючи, голова РДА Василь Зубрицький, зазначив, що подібні зустрічі дає можливість почути думку кожної громади стосовно перспективи розвитку їхнього населеного пункту.

Спільно з громадою напрацювали план розвитку, в який включили капітальний ремонт фасаду ДНЗ в с. Ланівка, розробку ПКД для будівництва нового Народного дому, капітальний ремонт дороги Райлів – Ланівка, капітальний ремонт моста через річку Ступницю при в’їзді до села Ланівка.

Активно спілкуючись з керівником району, мешканці задавали запитання, які їх турбують, зокрема, що стосуються підвищення зарплати вчителів дошкільної освіти, високих тарифів на проїзд у приміському сполученні, пільгового перевезення, перерахунку пенсій для працюючих пенсіонерів, ремонту водонапірної башти та встановлення бігових доріжок на спортивному майданчику.

Керівники структурних підрозділів РДА та служб району, які були присутні на зустрічі з громадою, розповіли про реалізацію та впровадження Програм ініційованих Президентом України Петром Порошенком та урядом, зокрема це і створення опорних шкіл, впровадження Нової української школи, інклюзивної освіти, реалізацію програми «Доступні ліки», будівництво мобільних АЗПСМ, підписання декларацій з сімейними лікарями, нововведення в пенсійному законодавстві, а також питання, що стосуються надання житлово-комунальних послуг, монетизацію пільг та ін.