forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
В РДА ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН. ПРО ЩО ЙШЛОСЯ

В РДА ВІДБУВСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН. ПРО ЩО ЙШЛОСЯ

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань мешканців району, сьогодні, 12 червня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів особистий прийом, на який звернулося 3 громадян. 

Для оперативного вирішення звернень на прийом було запрошено керівників окремих підрозділів. Зокрема, вичерпну відповідь з пенсійного законодавства мешканцю села Лисятичі, якого турбує питання виходу на пенсію, надала начальник Стрийського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Богдана Семків.

Питання щодо створення в Лисятичах музею-садиби Олекси Бобикевича порушила під час прийому громадська активістка Надія Гнатів. Оскільки сільський голова уникає вирішення цього питання, вона звернулася за підтримкою в райдержадміністрацію. Любомир Кащук зазначив, що питання створення музею-садиби має підхопити громада села, тому доручив керівнику відділу з питань культури, туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей, національностей та релігій Людмилі Курилишин до кінця червня організувати зустріч п.Надії Гнатів з активом Лисятич та створити ініціативну групу, яка б напрацювала чітке бачення вирішення даного питання.

Під час прийому йшлося також про налагодження трудових стосунків у Верчанській ЗОШ І-ІІ ст., зокрема між директором та вчителем цього навчального закладу. Оскільки дана ситуація вже триває більше півроку, а сторони не можуть знайти компромісу, то перший заступник голови РДА доручив начальнику відділу освіти Миколі Пищику вжити всіх дисциплінарних і кадрових заходів. Вирішення всіх звернень громадян взято на контроль.

Лічильник

5494971
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Вся статистика
758
2524
758
5379708
31510
131573
5494971

Ваш IP: 54.234.228.78
СьогоднІ: 10-12-2018