СТРИЙСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД СУД ЗОБОВ'ЯЗАВ СПЛАТИТИ 140 МІЛЬЙОНІВ ШТРАФУ

СТРИЙСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД СУД ЗОБОВ'ЯЗАВ СПЛАТИТИ 140 МІЛЬЙОНІВ ШТРАФУ

За заниження доходів при безоплатному отриманні основних засобів суд зобов’язав «Стрийський вагоноремонтний завод» сплатити 140 млн грн.

Про це повідомили в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС, інформує Leopolis.news.

«Окружний адміністративний суд м. Києва у справі за позовом ДП «Стрийський вагоноремонтний завод» щодо оскарження податкових повідомлень-рішень Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС на загальну суму 140 мільйонів гривень, виніс рішення на користь Офісу великих платників податків ДФС», – йдеться в повідомленні.

Суд підтвердив, що ДП «Стрийський вагоноремонтний завод» порушило норми Податкового кодексу України, занизивши дохід у сумі, що дорівнює сумі амортизації відповідних активів у момент нарахування такої амортизації за безоплатно отримані основні засоби.

Перевіркою встановлено, що, згідно з наказами Укрзалізниці, ДП «Стрийському вагоноремонтному заводу» безоплатно передано рухомий склад (зерновози, вагони-думпкари, платформи).

«Доходи платника податку у вигляді вартості основних засобів, отриманих з метою здійснення їх експлуатації, які не враховані у складі доходу під час їх зарахування на баланс платника податку відповідно до положень Податкового кодексу, визнаються доходами в сумі, що дорівнює сумі амортизації відповідних активів та підлягають оподаткуванню у загальному порядку», – зазначено в повідомленні.