"СТЕПАН БАНДЕРА: УКРАЇНА МІЖ ЧЕРВОНИМ І ЧОРНИМ" - ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ СТРИЙЩИНИ
22.12.2018 р. в Долішненській СЗОШ І-ІІ ст. пройшов перегляд фільму Ігоря Піддубного «Степан Бандера: Україна між червоним і чорним».
У цьому документальному фільмі йдеться не тільки про суперечливу постать С. Бандери та розвінчування міфів, які так наполегливо нав’язувала російська пропаганда.
«…Це спроба розповісти тим людям, які залишились в Україні, на кордоні з Україною, що насправді було протягом ХХ ст. у стосунках, так би мовити, братських народів. А глядачеві треба зрозуміти важливе: пам’ять про загиблих рятує живих», - говорить автор і режисер фільму Ігор Піддубний. Тож, переглянувши кінофільм, документи, свідчення, факти, архівні кадри, які подані крізь призму історії, ми усвідомили найважливіше: нам потрібно знати правду про своїх героїв, щоб творити свою власну сучасну історію, яку з гордістю передамо у спадок наступним поколінням.

