У ВЕРЧАНАХ ПОБУДУЮТЬ АМБУЛАТОРІЮ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

У ВЕРЧАНАХ ПОБУДУЮТЬ АМБУЛАТОРІЮ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в с. Верчани планують будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відтак, вчора, 28 серпня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів нараду з питання будівництва нової амбулаторії. 

В нараді взяли участь перший заступник голови РДА Любомир Кащук, заступник начальника відділу у Стрийському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Ольга Гуменна, голова Підгірцівської сільської ради Мар’ян Берник та головний спеціаліст відділу архітектури містобудування та інфраструктурних проектів РДА Ігор Кільгановський.

В ході наради очільник району заслухав Підгірцівського сільського голову, який доповів про стан підготовки організаційних заходів, зокрема, що за рішенням сесії сільської ради було додатково виділено земельну ділянку, затверджено та відкореговано новий детальний план. Так на сьогоднішній день готовність документації на землю становить близько 92 %.

Підводячи підсумки наради голова РДА Василь Зубрицький зробив основний акцент на підготовці всіх необхідних документів в найкоротший термін для отримання кадастрового номеру на земельну ділянку під будівництво АЗПСМ та дав відповідні доручення з чіткими термінами їх виконання.