14 травня на «Боско Арені» у Львові відбулися фінальні змагання обласного етапу зі черлідингу в межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2025/2026. Участь у турнірі взяли 8 команд-переможців районного етапу.
Стрийщину на змаганнях гідно представили вихованці НВК «Лисовицька СЗШ I-III ст. – ліцей», які змагалися одразу у двох категоріях – серед учнів 5-7 та 8-9 класів.
За результатами змагань:
серед команд 5-7 класів – ІІІ місце;
серед команд 8-9 класів – ІІ місце.
Щиро вітаємо юних спортсменок із чудовими результатами та бажаємо нових спортивних досягнень!
Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яка проводиться під гаслом «Разом переможемо!». Мета проєкту – залучити більше школярів до регулярних занять спортом і популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді.









