
Правоохоронці оголосили підозри трьом колишнім працівницям Дрогобицької РВА, яких вважають причетними до масштабної схеми незаконного оформлення соціальних виплат.
За даними слідства, вони завдали збитків державному бюджету на суму майже 41 мільйон гривень.









