
На сесії міськради гуртожиток на вул. Січових Стрільців, 5 офіційно прийняли у комунальну власність.
Це дає можливість 105 сім’ям оформити житло у приватну власність.
До цього мешканці йшли майже 20 років. Рішення вже повідомив міський голова Олег Канівець.









