
Щорічно навесні у Стрийському районі проводиться місячник благоустрою, що став доброю традицією для громад.
Спільними зусиллями впорядковують громадські простори, парки, узбіччя доріг, території біля закладів освіти, культури та медицини. Такі ініціативи — це не лише про чистоту й порядок, а й про єдність, відповідальність та любов до рідного краю.
Закликаємо краян активніше долучатися до цього важливого заходу, адже чистота та комфорт нашого спільного дому залежить від кожного з нас!









