
Працівники Стрийського МККП нещодавно вже прибирали тут несанкціоноване сміттєзвалище, але за короткий час безлад з’явився знову.
У міській раді нагадують: відповідно до правил благоустрою Стрийської громади, утримання прилеглої території у належному санітарному стані є обов’язком об’єкта господарювання.
У цьому випадку йдеться про аптеку «АНЦ».
За результатами перевірки відповідальній особі видали припис щодо усунення порушень та наведення порядку на прилеглій території. Якщо до 1 квітня територію не приберуть, буде накладено штраф.
У громаді закликають підприємців відповідально ставитися до благоустрою та дбати про чистоту біля місць, де вони здійснюють свою діяльність.









