
Встановлення постаменту стало символічним відновленням історичної пам’яті, адже раніше на місці гімназії знаходилася Успенська церква. Маленька деревʼяна церковця проіснувала на цьому місці до 1785 року.
Поруч з фігурою Божої Матері нагадує про це скульптурна мініатюра церкви.
Заступниця міського голови Христина Грех та директор гімназії Ігор Олянін подякували всім, хто долучився до створення скульптури, та вручили їм подячні грамоти.
Нехай Матір Божа оберігає кожного учня та допомагає у навчанні під мирним українським небом!










