
Рій «Гідні ранкового сонця» із Жидачівської громади та рій «Січовики» Славської громади вибороли третє місце на обласних змаганнях, які відбулися у селі Зіболки.
Участь у грі взяли 28 роїв із громад Львівщини. Протягом чотирьох днів учасники проходили смугу перешкод, демонстрували стройову та фізичну підготовку, знання історії України, навички домедичної допомоги та творчі здібності.
Переможцем став рій «Вільні духом» із Бібрської громади.
Вітаємо учасників із гідним результатом та бажаємо нових перемог!










