
Старшого солдата Михайла ВАСИЛІВА посмертно нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Комбатантський хрест».
Разом із відзнакою дружині полеглого Захисника вручили нагрудний знак «Честь та Пам'ять» у формі квітки маку – знак поваги до родин загиблих Воїнів.
Михайло Василів
Родом із села Кам'янка Сколівської громади. Учасник АТО/ООС. З початку повномасштабного вторгнення добровільно долучився до оборони Батьківщини. Був старшим солдатом, водієм відділення підвозу 2 артилерійського дивізіону військової частини А2943. За час служби нагороджений низкою державних нагород, зокрема нагрудними знаками Головнокомандувача ЗСУ «За взірцевість у військовій службі» І ступеня та «Золотий хрест». Загинув 11 жовтня 2024 року поблизу населеного пункту Кругленьке Суджанського району Курської області, рф.Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Воїну був 31 рік.
Світла пам’ять і вічна шана Герою!









