
У Львові відбувся фінальний етап Чемпіонату Львівської області з волейболу серед дівчат 2009 року народження.
Вихованки Стрийської ДЮСШ продемонстрували високий рівень гри, командний характер та спортивну майстерність, здобувши перемогу у вирішальному матчі проти команди зі Львова та виборовши золоті нагороди чемпіонату.
Вітаємо спортсменок і тренерів із заслуженим чемпіонством та бажаємо нових перемог і досягнень!








