Слідство вважає, що посадовиці роками оформлювали державну допомогу людям, які не мали права її отримувати, зокрема своїм родичам та знайомим. Для цього до офіційних документів вносили неправдиві дані про нібито право на виплати при народженні дитини, допомогу малозабезпеченим сім'ям та догляд за людьми з інвалідністю.
У результаті з 2020 по 2024 рік незаконні соцвиплати отримали 47 осіб, а збитки державі сягнули майже 41 млн грн. Крім того, двох фігуранток уже судять за аналогічну схему, через яку держава втратила ще понад 8,5 млн грн.









