forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
 ПОСЛУГАМИ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ СТРИЙСЬКОЇ ОДПІ СКОРИСТАЛОСЬ ПОНАД 7 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН

ПОСЛУГАМИ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ СТРИЙСЬКОЇ ОДПІ СКОРИСТАЛОСЬ ПОНАД 7 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН

      З початку 2016 року до Центру обслуговування платників Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області звернулось 7195 платників податків, яким надано 2167 адміністративних послуг.
      Як зазначив в. о. начальника Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Роман Гладiй традиційно однією із найбільш затребуваних адміністративних послуг залишається видача реєстраційного номера облікової картки платника податків. За січень - березень 2016 року громадянам було видано 1453 реєстраційні номери облікової картки платника податків. Також затребуваними послугами залишаються реєстрація книг обліку розрахункових операцій, реєстрація розрахункових книжок та касових апаратів – 316 звернень, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 84 звернень. Крім цього надано 304 інших видів адміністративних послуг.
      В Центрі кожен відвідувач має змогу отримати крім адміністративних послуг також консультативні та інформаційні послуги щодо застосування чинної системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, користування електронними сервісами Державної фіскальної служби.
      З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами, а також з інформаційними картками адмін. послуг можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Стрий, вул. Сколівська, 7.

 Джерело: http://lv.sfs.gov.ua/