forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У КАВСЬКУ ШУКАЮТЬ СПОНСОРІВ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЛІ САДОЧКУ

У КАВСЬКУ ШУКАЮТЬ СПОНСОРІВ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЛІ САДОЧКУ

Сьогодні, 6 серпня, перший заступник голови РДА Любомир Кащук провів робочу нараду з сільським головою села Кавсько Михайлом Мичком, першим заступником генерального директора «Галичина-Захід» Андрієм Таламою та представником депутатського корпусу Кавської сільської ради.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Під час наради присутні обговорили питання реконструкції будівлі дитячого садка в селі Кавсько.

Вході спілкування Любомир Кащук, зазначив, що на даний час гостро стоїть питання фінансування, тому ми завжди раді залученню інвестиційних коштів від спонсорів, які допомагають покращувати інфраструктуру в тому чи іншому населеному пункті.

«Спонсорська допомога, невід’ємна складова реалізації будь-якого проекту. В подальшому також плануємо залучати кошти з державного та обласного бюджетів, адже ні сільський ні місцевий бюджет не може покрити всіх витрат. Тільки доклавши спільних зусиль ми досягнемо успіху в реалізації даного проекту», - підсумував перший заступник голови райдержадміністрації.  

Варто зазначити, що на даному об’єкті вже проведено роботи по перекриттю дахової покрівлі та утепленню фасаду, встановлені енергозберігаючі вікна та двері, частково проведений ремонт внутрішніх приміщень.