forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
СТРИЙЩИНА ОТРИМАЄ БІЛЬШЕ ДВОХ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА РЕАЛІЗАЦІЮ МІКРОПРОЕКТІВ

СТРИЙЩИНА ОТРИМАЄ БІЛЬШЕ ДВОХ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА РЕАЛІЗАЦІЮ МІКРОПРОЕКТІВ

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив затвердила 1111 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевих ініціатив у Львівській області. 

Серед проектів переможців 22 проекти Стрийського району з 56 проданих.

З обласного бюджету буде залучено 2022 403 грн. Решту коштів співфінансування з районного бюджету та спонсорські кошти.

Місто Моршин подав 8 з яких 8 перемогли. Буде залучено 1345, 161 грн з обласного бюджету.

Місто Стрий подав тільки 2 проекти, один з яких переміг. І це тільки 200 000 грн. з обласного бюджету . Зокрема це проєкт Капітальний ремонт покрівлі над приміщеннями дошкільного навчального закладу (дитячий садок) №18 «Ягідка» компенсуючого типу по вул. Б. Лепкого 5, м. Стрий.

У Грабовецькій ОТГ перемогли 5 проектів з 11, в рамках яких вони отримають фінансування у розмірі 496 000 грн.

Далі – потенційні переможці до 17:00 год. 14 лютого 2020 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування у розрізі проєктів до Львівської облради.

Ті заявники, котрі не підтвердять бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проєкту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

Джерело: guru.ua