ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР

ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР

22 лютого 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове у 2018 році. Підведення підсумків 2017 року» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Попередню реєстрацію можна здійснити тут: https://goo.gl/forms/dKMxoT5rFemSl2HB2