СТРИЯН ПРОСЯТЬ ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ ПРО ВРЕГУЛЮВАННЯ РУХУ В РАЙОНІ ДРОГОБИЦЬКОГО МОСТА
На сайті Стрийської міської ради зареєстрована петиція про врегулювання руху автомобілів та пішоходів через Дрогобицький міст.
Петицію подали 20 червня. Автор - Шведик Богдан Степнович.
«Зі сторони вул. Грабовецької на вул. Дрогобицьку-Петлюри пішоходам без порушення ПДР пройти неможливо. Пропонується обладнати тротуар в напрямку Грабовецька - Дрогобицька(на "помірки").
Встановлення світлофора і знаків пріоритетності при виїзді на Дрогобицький міст з боку міської лікарні, вул. Грабовецької, вул. Вокзальної», - йдеться в повідомленні.
Станом на 26 червня петицію підписали 5 осіб зі 150 необхідних.

