forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Управління соціального захисту населення Стрийської РДА повідомляє, що відповідно до Постанови КМУ від 27.04.2018 №329 передбачено чіткий алгоритм монетизації частини зекономлених житлових субсидій за підсумками опалювального періоду 2017 – 2018 років.

Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина через установи банків або відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». 

Громадянам, які економно використовували природний газ для опалення в опалювальний період, для отримання коштів необхідно до 1 вересня 2018 року подати до уповноважених представників сільських та селищної рад (за місцем проживання) або до управління соціального захисту населення наступні документи: заяву; копію паспорта; копія ідентифікаційного номера; особовий рахунок, відкритий в установі банку.  

На підставі поданих документів управління соціального захисту населення протягом двох місяців від початку опалювального сезону, буде здійснювати виплату вищевказаної компенсації.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці з оплати послуг газопостачання або шляхом звернення до постачальника газу.

Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому, монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином не впливає на процес декларування, а отримана від держави сума  не зазначається у Декларації про доходи громадян.