forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮ ВИКРИЛИ ПІДПІЛЬНИЙ ІГРОВИЙ ЗАКЛАД

У СТРИЮ ВИКРИЛИ ПІДПІЛЬНИЙ ІГРОВИЙ ЗАКЛАД

Прокуратурою Львівської області здійснюється процесуальне керівництво у двох кримінальних провадженнях, зареєстрованих за фактами зайняття гральним бізнесом. Зокрема, викрито злочинну організацію та організовану злочинну групу, учасники якої причетні до злочину.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Львівській області.

За фактом зайняття гральним бізнесом встановлено низку осіб, які всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», створили з числа мешканців Львівської області злочинну організацію.
Протиправну діяльність здійснювало 11 осіб.
Серед учасників був чіткий розподіл функцій та ролей, а їх головно метою – отримання прибутку від надання послуг з доступу до азартних ігор в двох підпільних ігрових закладах, розташованих на території смт. Брюховичі та м. Стрий.
Протиправна діяльність фіксувалась понад півроку.
Під час обшуків виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, мережеве обладнання, яке забезпечувало діяльність онлайн-казино, готівкові кошти та чорнові записи, які стосувались обставин надання послуг із зайняття гральним бізнесом.
Слід зазначити, що свою протиправну діяльність вказана злочинна організація маскувала під виглядом надання послуг із розповсюдження державних лотерей.
Вказані дії кваліфіковано за ч.1 ст.255 КК України «створення злочинної організації», санкція статті якої передбачає покарання від 5 до 12 років позбавлення волі та за ч.1 ст.203-2 КК України «зайняття гральним бізнесом», яке карається штрафом від 10 до 40 тис неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 170 тис до 680 тис грн).

Крім цього, у іншому провадженні встановлено осіб, які організувались у внутрішньо-стійку групу та забезпечували надання «азартних послуг» у трьох підпільних ігрових закладах – у Трускавці та Стебнику Львівської області.
При цьому, діяльність вказаної організованої групи осіб тривала з вересня 2018 року. Остаточно «роботу» зловмисників припинено 20.12.2019.
Зазначимо, що діяльність вказаної групи уже припинялась у квітні та жовтні цього року.
Правоохоронці проводили обшуки, за результатами яких вилучали комп’ютерну техніку, готівкові кошти та чорнові записи, які стосувались обставин надання послуг із зайняття гральним бізнесом.
Однак, це не зупиняло організатора та залучених ним осіб. Фігуранти відновили незаконну діяльність та отримували нелегальні прибутки.
На даний час триває повідомлення про підозру всім учасникам груп та ініціюється питання обрання стосовно них запобіжних заходів.