forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
МЕШКАНЕЦЬ СТРИЯ У СВОЄМУ ПОМЕШКАННІ ВИГОТОВЛЯВ НАРКОТИКИ

МЕШКАНЕЦЬ СТРИЯ У СВОЄМУ ПОМЕШКАННІ ВИГОТОВЛЯВ НАРКОТИКИ

       У Стрию працівники Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України виявили та припинили діяльність нарколабораторії, де виготовляли психотропну речовину «амфетамін».
Зловмисники облаштували її у помешканні раніше судимого за крадіжки та грабежі 37-річного місцевого мешканця Стрия. Під час санкціонованого обшуку правоохоронці застали там 27-річного місцевого жителя, який саме займався продукуванням психотропного засобу. У квартирі виявлено та вилучено 10 грамів вже готового препарату, лабораторне обладнання та різноманітні інгредієнти, необхідні для виготовлення амфетаміну.
      Також поліцейські виявили предмет, зовні схожий на газовий пістолет, перероблений на бойовий. Всі вилучені предмети відправлені до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення експертизи.
      За даним фактом тривають слідчі дії. Зокрема, встановлюються канали збуту психотропної речовини, та особи, причетні до її розповсюдження на території області.

Джерело: http://www.mvs.gov.ua/