forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ У ЧОЛОВІКА ЗІ СТРИЯ ВИЛУЧИЛИ 45 ГРАНАТ

НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ У ЧОЛОВІКА ЗІ СТРИЯ ВИЛУЧИЛИ 45 ГРАНАТ

Цілий арсенал вибухонебезпечних предметів оперативники кримінальної поліції Тернопільщини вилучили у 45-річного жителя міста Стрий Львівської області.

Чоловік стверджує, що знайшов гранати, тротилову шашку та артснаряд у лісосмузі на одній з вулиць нашого обласного центру.

За попереднім оглядом, п’ять вилучених предметів ззовні схожі на ручні гранати дистанційної дії Ф-1, три нагадують протипіхотні ручні гранати РГД-5, предмет із запалом схожий на тротилову шашку та артилерійський снаряд.

Зі слів начальника  вибухотехнічного  відділу   ГУНП в Тернопільській області Ігоря  Васьківа , якби все це «добро» було приведено в дію, наслідки були б трагічними. Адже, приміром, зона ураження осколками гранати Ф-1 складає    двісті метрів.

Начальник кримінальної поліції Тернопільського відділу поліції Сергій Гатанюк каже, що поліцейські ще перевірятимуть версію чоловіка, чи дійсно вибухонебезпечні гранати він знайшов у лісосмузі, чи їхнє походження інше

За фактом незаконного поводження зі зброєю розпочато кримінальне провадження – частина перша статті 263 ККУ. Вилучені предмети вибухотехніки локалізували та знищили на спеціально виділеному полігоні, повідомляють у відділі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Джерело: Терноград