forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
В ПОЛІЦІЇ НАГАДУЮТЬ, ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ВЕЛОСИПЕДИСТИ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

В ПОЛІЦІЇ НАГАДУЮТЬ, ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ВЕЛОСИПЕДИСТИ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Правоохоронці звертаються до велосипедистів з проханням не забувати про вимоги, які передбачені Правилами дорожнього руху.

За п’ять місяців на дорогах Стрийщини відбулося чотири дорожньо-транспортні пригоди за участю велосипедистів. Внаслідок цих випадків двоє велосипедистів отримали травми різного ступеню важкості, одна людина загинула. Окрім того, у червні місяці внаслідок ДТП на Стрийщині загинуло двоє велосипедистів.

«Ми звертаємося до усіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними на дорозі. Окремо звертаємося до батьків. Згідно закону, рухатися по дорозі на велосипедах дозволено дітям, які досягли 14-річного віку. Інколи, щоб похизуватися майстерним керуванням велосипедом, підлітки їздять, не тримаючись за руль, знімають ноги з педалей, а також перевозять пасажирів, забуваючи, що навіть незначне, здавалося би, порушення може стати причиною непоправної трагедії. Дорога – не місце для жартів і розваг. Поговоріть про це зі своїми дітьми, адже їхнє життя та здоров’я залежить від їхньої поведінки на дорозі», - зазначив т.в.о. заступника начальника – керівника патрульної поліції Стрийського відділу поліції майор поліції Роман Вовк. 

 Окрім того, правоохоронці нагадують, що за порушення Правил дорожнього руху велосипедисти несуть відповідальність згідно ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин) Кодексу України про адміністративні правопорушення.