
Змагання зібрали понад 200 юних спортсменів з різних куточків Львівщини, які продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу та справжній спортивний характер.
На відкритті чемпіонату учасників привітав перший заступник міського голови Микола Дмитришин.
Вітаємо стриян із чудовими результатами:
Софія Микосовська — перші місця у бігу на 60 м, 150 м та у стрибках у довжину.
Вікторія Куль — перемога у стрибках у довжину та друге місце у бігу на 60 м.
Андрій Савчин — перше місце у стрибках у висоту.
Стрий — місто спорту!










