
Змагання проходили 15–16 травня у місті Мостиська.
Вихованці Стрийської ДЮСШ гідно представили нашу громаду та продемонстрували високий рівень підготовки.
У підсумку спортсмени здобули:
8 золотих медалей
3 срібні медалі
3 бронзові медалі
Вітаємо боксерів та тренерів із чудовими результатами! Бажаємо нових перемог і подальших спортивних звершень!










