forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У РДА ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

У РДА ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

3 вересня під час апаратної наради першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації спланували роботу на поточний тиждень.

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Розпочинаючи нараду, перший заступник підвів підсумки роботи за минулий тиждень, зокрема зазначивши про завершення ремонтних робіт на автомобільній ділянці дороги Київ-Чоп-Луг Лисятицький, а також анонсував початок робіт в напрямку сіл Нежухів-Завадів-Голобутів.

Також, Любомир Кащук, закликав керівників відділів та управлінь підготувати робочі питання для обговорення їх із головами місцевих рад на нараді, яка відбудеться в четвер 5 вересня 2019 року.

В свою чергу керівники структурних підрозділів доповіли про виконану роботу, а також про план роботи на цей тиждень. Зокрема, мова йшла про підготовку до колегії райдержадміністрації та чергової сесії Стрийської районної ради, стан ліквідації наслідків АЧС на ТзОВ «Галичина Захід», забезпечення безоплатними ліками потребуючих мешканців району, компенсацію домогосподарствам району дотації за утримання молодняка ВРХ, виплату державних соціальних допомог за вересень місяць, вирішення питань, що стосуються прав захисту дитини, відзначення на Стрийщині Дня фізкультури і спорту, а також 75-роковин депортації українців з Польщі та вшанування пам’яті «кіборга» Андрія Грицана.

За підсумками наради дані відповідні доручення окремим керівникам структурних підрозділів.