forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА ОСТАННІЙ ЦЬОГОРІЧНІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ У РДА ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ 2019 РОКУ

НА ОСТАННІЙ ЦЬОГОРІЧНІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ У РДА ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ 2019 РОКУ

 30 грудня голова Стрийської районної державної адміністрації Любомир Кащук провів останню у 2019 році апаратну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Оксани Мелень, керівника апарату РДА Юрія Вільшинського, керівників структурних підрозділів, установ та організацій.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Очільник району подякував колективу за спільну роботу, підвівши підсумки за 2019 рік, та визначив основні пріоритети, над якими працюватиме райдержадміністрація у прийдешньому 2020 році. Любомир Кащук відзначив, що, незважаючи на певні труднощі, з якими довелося стикнутися у році, що минає, завдяки досвіду, професіоналізму та злагодженій співпраці усіх гілок влади у районі вдалося зберегти стабільність та не втратити ключові позиції на рівні області.

Завдячуючи тісній співпраці з районною радою, на останній сесії затверджено бюджет району на 2020 рік, який є збалансований і дозволить планомірно рухатися вперед. На завершення він привітав усіх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажавши кожному міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, достатку, миру, спокою, благополуччя та вдалих починань у наступному році.