forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У РДА ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

У РДА ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

 Вчора, 28 жовтня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука за участю заступника голови з гуманітарних питань Оксани Мелень та керівника апарату РДА Юрія Вільшинського відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, на якій напрацювали план роботи на поточний тиждень.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Розпочинаючи нараду, Любомир Кащук, зауважив, що розпочався прийом заявок для участі у конкурсі обласних мікропроєктів. «Становище з виконанням районного бюджету є складним, тому вирішення певних проблемних питань через залучення коштів з обласних і державних програм, зокрема участь в обласному конкурсі мікропроєктів, є найкращим виходом із ситуації», - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації. Він доручив галузевим керівникам активізувати роботу в цьому напрямку.

Під час наради також йшлося про підготовку до відзначення на Стрийщині 101-ої річниці утворення ЗУНРу, питань для обговорення на семінар-нараді з головами місцевого самоврядування, виконання комплексних заходів з ліквідації наслідків африканської чуми свиней на ТзОВ «Галичина – Захід», проведення заходів з вакцинації мешканців району у зв’язку із небезпекою захворюваності на дифтерію, виплату населенню субсидій у готівковій формі, проведення засідань комісій соціального спрямування, інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та інше.

За підсумками наради Любомир Кащук дав відповідні доручення.