forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ГАЛУЗЕВИХ ПІДРОЗДІЛІВ

У РДА ПРОВЕЛИ НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ГАЛУЗЕВИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні, 4 листопада, відбулася щотижнева оперативна нарада першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука з керівниками апатату, структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району за участю заступника голови РДА Оксани Мелень та керівника апарату Юрія Вільшинського.

Про це повідомляє прес служба Стрийської РДА.

Розпочинаючи нараду, Любомир Кащук наголосив розпорядникам бюджетних коштів про дотримання фінансової дисципліни, зокрема щодо виконання захищених статей бюджету. Також перший заступник голови райдержадміністрації довів до відома присутніх розпорядження про зміну організаційної структури РДА.

Під час наради обговорювали питання стану подання на обласний конкурс мікропроектів розвитку у галузях освіти, культури та охорони здоров’я, формування районного бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2020 рік, забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району швидкісним інтернетом, встановлення систем оповіщення у сільських радах, участі у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» та ін.

За підсумками наради перший заступник голови РДА Любомир Кащук дав окремі доручення.