forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НА СТРИЙЩИНІ БІЛЬШЕ 50% ШКОЛЯРІВ НЕ ВАКЦИНОВАНІ ВІД ДИФТЕРІЇ

НА СТРИЙЩИНІ БІЛЬШЕ 50% ШКОЛЯРІВ НЕ ВАКЦИНОВАНІ ВІД ДИФТЕРІЇ

Сьогодні, 29 жовтня, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень провела нараду з питань запобігання спалаху дифтерії у Стрийському районі.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Розпочинаючи нараду Оксана Мелень наголосила, що у зв’язку із спалахом дифтерії у сусідній Закарпатській області, необхідно провести всі можливі заходи, щоб запобігти поширенню хвороби на Стрийщині.

Головний лікар Стрийської ЦРЛ Олексій Ігнатов зазначив, що тільки за умови імунітету, який досягається щепленням, можна не допустити спалаху хвороби. Що стосується ситуації зі щепленням у Стрийському районі, то є проблема з дітьми шкільного віку, оскільки батьки часто необґрунтовано відмовляються від щеплень. Стан вакцинації у групі «діти старші 7 років» у районі становить усього 45,5% від запланованого, а у групі «16 років» - 46,8%.

Заступник голови РДА зобов’язала медиків та освітян провести широку інформаційну кампанію серед населення, зокрема батьківської громадськості, щодо важливості щеплень від дифтерії та використати час осінніх канікул для покращення стану імунізації школярів.

За підсумками наради дано відповідні доручення.