forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У РДА ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

У РДА ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Сьогодні, 9 вересня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, організацій та служб району за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень та керівника апарату Юрія Вільшинського, на якій розглянули пріоритетні питання на поточний тиждень.

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Розпочинаючи роботу, Любомир Кащук закцентував увагу керівників підрозділів на питаннях, які були підняті під час наради з головами райдержадміністрацій, що відбулася 6 вересня у Львівській ОДА. Зокрема, про виконання місцевих бюджетів у січні-серпні 2019 року, про оптимізацію мережі стаціонарних лікарень, реалізацію заходів спрямованих на підвищення якості освіти, стан виконання природоохоронних заходів, про облаштування спортивних майданчиків та ін.

В ході роботи підвели підсумки виконання доручень попередньої наради та спланували роботу на поточний тиждень. Йшлося про підготовку до проведення Колегії райдержадміністрації, підготовку проєктних ідей до плану заходів Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року, проведення заходів з відзначення 75-ої річниці початку депортації українців з території Польщі, Дня фізичної культури та спорту, відкриття спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням у селах Баня Лисовицька та Воля Задеревацька та ін. Керівники структурних підрозділів доповіли також про стан справ у підпорядкованих їм галузях.

Завершуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук зобов’язав керівників підрозділів, які є головними розпорядниками коштів, враховуючи напружений стан із виконанням районного бюджету протягом січня-серпня поточного року, з метою ефективного і раціонального використання коштів до завершення 2019 року провести аналіз стану виконання кошторисів витрат та забезпечити жорсткий контроль за ефективним та економним витрачанням бюджетних коштів, з визначенням приорітетних напрямків їх використання.