forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У РДА ПРОВЕЛИ ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

У РДА ПРОВЕЛИ ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

Вчора, 24 лютого, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району за участю заступника голови райдержадміністрації Оксани Мелень і керівника апарату РДА Юрія Вільшинського.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Після підведення підсумків минулого тижня, під час наради йшла мова про узагальнення інформації щодо нанесення збитків буревію та ліквідацію його наслідків, подачу заявок на фінансування з ДФРР об’єктів, які будуватимуть у 2021 році, запуск після карантину ТзОВ «Галичина-Захід», придбання обладнання для шкільних харчоблоків, виплату державних допомог за лютий потребуючим категоріям населення, підготовку до Колегії РДА та сесії районної ради питань про виконання бюджету району та Програми соціально-економічного та культурного розвитку за минулий рік та ін.

Начальник управління фінансів РДА Наталія Мельник доповіла про стан виконання районного бюджету за два місяці поточного року. Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Любомир Кащук закликав головних розпорядників коштів мудро, виважено та економно підходити до використання бюджетних коштів.