forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ПРЕЗИДІЯ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИЗНАЧИЛА ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

ПРЕЗИДІЯ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИЗНАЧИЛА ПОРЯДОК ДЕННИЙ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Очільник районної ради Роман Козак провів засідання президії на якому визначили остаточний порядок денний позачергової сесії, яка відбудеться завтра, 28 липня. Участь у роботі взяли голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Стадник, перший заступник голови РДА Микола Дмитришин, голови постійних депутатських комісій, керівники депутатських фракцій та груп.
Попередньо узгодженні питання, які стосуються змін до районного бюджету були розглянуті на засіданнях профільних депутатських комісій районної ради у минулу п’ятницю .
Завтра, у вівторок, 28 липня за зміни до районного бюджету мають проголосувати депутати. Також на їхній розгляд будуть висунені пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – жителів Стрийського району на 2015 рік та про затвердження угоди про передачу видатків на виконання повноважень по наданню медичної допомоги між місцевими бюджетами Львівської області на 2016 рік.
Додамо, що обранці будуть голосувати і за звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо перегляду рішень пенсійного забезпечення, підвищення тарифів на енергоносії для населення та перевезення пасажирів.

Джерело: РДА, Стрийська районна рада