forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЦЬОГОРІЧ НА ЛЬВІВЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО, ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТА СВІТОВОГО МАСШТАБУ

ЦЬОГОРІЧ НА ЛЬВІВЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО, ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТА СВІТОВОГО МАСШТАБУ

Цього року Львівщина прийматиме рекордну кількість спортивних заходів всеукраїнського, європейського та світового масштабу. Це, зокрема, 137 заходів з олімпійських видів спорту. Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Відтак, упродовж 2020 року на Львівщині відбудеться понад 30 всеукраїнських та міжнародних заходів з кульової стрільби та приблизно 20 заходів з велосипедного спорту. У лідерах за кількістю заходів також регбі - 10 подій. Серед зимових олімпійських видів спорту варто виокремити гірськолижний спорт - 11 заходів та біатлон - 8 подій.

З неолімпійських видів спорту відбудеться майже сотня заходів.

Наголосимо, що цьогоріч у травні Львівщина вперше прийматиме Кубок Європи з спортивних танців серед професіоналів з латиноамериканської та європейської програми. Ще однією новинкою весни стануть Міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах OPEN UKRAINE. У розпал літа Львівщина прийматиме Чемпіонат України з петанку. Восени на водойми Львівщини з’їдуться найкращі рибаки з усього світу на Чемпіонат світу з ловлі коропа.  

Ще 12 спортивних заходів відбудуться серед ветеранів, зокрема 7 подій з олімпійських видів спорту та 5 з неолімпійських. Для людей з інвалідністю цьогоріч відбудеться 80 всеукраїнських спортивних заходів, найбільше з яких реабілітаційно-спортивних зборів.

З повним переліком заходів можна ознайомитись за посиланням.