forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
НОВА ШАХОВА КОРОНА ДІСТАЛАСЬ КИТАЯНЦІ ХОУ ІФАНЬ

НОВА ШАХОВА КОРОНА ДІСТАЛАСЬ КИТАЯНЦІ ХОУ ІФАНЬ

     Сьогодні, 17 березня, у Палаці Потоцьких, де тривав двобій за шахову корону серед жінок, відбулась офіційна церемонія закриття Чемпіонату світу. Матч за чемпіонський титул тривав впродовж 17 днів з 1 березня
     За шахову корону змагалися Чемпіонка світу з шахів (2015) українка Марія Музичук та триразова Чемпіонка світу з шахів (2010, 2011, 2013) китаянка Хоу Іфань. З рахунком 6:3 Хоу Іфань здобула перемогу в Матчі та вчетверте стала шаховою королевою світу.
     За цей час гравчині встигли зіграти 9 партій, з яких 3 завершились перемогою китайської гросмейстерки, решта 6 – нічийним результатом.
Церемонія закриття відбулась за участю в. о. Президента ФІДЕ Георгіоса Макропулоса, міського голови Львова Андрія Садового, голови ЛОДА Олега Синютки, та самих шахісток Марії Музичук та Хоу Іфань. Новій шаховій королеві світу – китаянці Хоу Іфань, яка здобула цей титул вже вчетверте, вручили корону ручної роботи, створену за давнім українським методом. Учасниць також нагородили кубками та медалями, , які виконані місцевими майстрами з гутного скла.
     Після завершення церемонії нагородження на фасаді Палацу Потоцьких відкрили пам'ятну дошку в честь Чемпіонату світу.

Джерело: Галичина спортивна