forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
У СТРИЮ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ

У СТРИЮ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ

Вперше у новітній історії Незалежної України, в Стрию відбудеться етап Чемпіонату України з волейболу, серед дівчат 2005 року народження!

Як повідомляє Стрийська Федерація Волейболу, до Стрия в гості приїдуть команди з Чернівців, Костополя (Рівненська обл.) та Житомира.

"Просимо 22-го та 23-го лютого батьків, друзів, рідних дівчат клубу "Карпатська Рись" Стрий Дюсш, та всіх шанувальників волейболу прийти о 10-й годині в ДЮСШ м.Стрий, та підтримати наших дівчат і тренерів команди! Наша підтримка дуже важлива для них, бо вони того варті! З восьми зустрічей ми набрали абсолютну кількість очок(24) і прагнемо бути у фіналі змагань! Все буде вирішуватися в рідних стінах ДЮСШ нашого міста!


А ще під час турніру буде проводитися БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД-збір коштів на лікування дитячого тренера з міста Житомир Геннадію Проценко, в якого важке онкозахворювання, і наш колега потребує допомоги! Більше інформації про нього за посиланням:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2217526281885802&set=a.1383372065301232&type=3 ❗️💛❗️

А родзинкою турніру буде подарунок від ВК Барком-Кажани та тренера Національної Збірної Ugis Krastins! Не розголошуємо подробиць, нехай це буде справжнім сюрпризом для учасників змагань та вболівальників!
ВСІ В ДЮСШ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!", - зазначено у повідомленні.