forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ОСВІТЯНИ СТРИЙЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФСПІЛКОВІЙ СПАРТАКІАДІ

ОСВІТЯНИ СТРИЙЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФСПІЛКОВІЙ СПАРТАКІАДІ

На виконання річного плану роботи Стрийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України на 2020 р. та згідно з рішенням президії ради СРОППОНУ впродовж 12-13 лютого на базі Волезадеревацького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Стрийського району пройшли профспілкові спортивні змагання освітньої галузі Стрийського району та Грабовецької ОТГ.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської РДА.

Змагання, офіційний старт яким дав голова Стрийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Андрій Сичак, проводилися з 5 видів спорту (шахи, настільний теніс, мініфутбол, волейбол, баскетбол). За підсумками усіх видів спортивних змагань грамотами та подяками були нагороджені кращі спортсмени та спортивні команди, а переможцям було вручено кубки.

Приємно відзначити, що спорт люблять і ним займаються не тільки вчителі фізичної культури, але й директори шкіл – І.Цюк (Миртюківський НВК), М.Татарин (Лисятицька СЗОШ І-ІІІ ст.), Т.Грицишин (Верчанська СЗОШ І-ІІ ст.), В.Еліяшевський (Н.Стинавська СЗОШ І-ІІ ст.), Л.Порух (ДЮСШ «Сокіл») та методисти РМК І. Балабанський, І.Дурда, П. Шинкар.