forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com
ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ ЕСТРАДНОГО ТАНЦЮ

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ ЕСТРАДНОГО ТАНЦЮ "ПРОЛІСОК" ВІДЗНАЧАЄ 20-ти ЛІТТЯ

Цими днями Зразковий ансамбль естрадного танцю «Пролісок» Стрийського районного Будинку культури відзначав 20-у річницю з часу створення колективу.

Протягом 20 років свого існування «Пролісок» об’єднав десятки юних талантів, які за покликом серця і душі дарували своє високе мистецтво глядачам. Юні «проліски» своєю наполегливою працею, завзятістю, сходинка за сходинкою, несучи людям барвисту мову сучасного танцю, здобули авторитет і повагу, піднялись на вершину слави хореографічного мистецтва, прославляючи Стрийщину та Україну у світі.

Успіхи колективу – це яскравий доказ високої виконавської майстерності та професійності його керівника Ірини Марюк, яка продовжила справу свого батька Ігоря Марюка, засновника «Проліску». Тренер вкладає в дитячі душі поняття краси, грації, любові, дружби, взаємовиручки і надзвичайної працелюбності. Про це свідчать плоди її праці. В «Проліску» виховали багато талановитих танцюристів, кандидатів в майстри спорту України, майстрів спорту, чемпіонів України, багаторазових чемпіонів світу та Європи.

Від імені голови Стрийської райдержадміністрації ювілярів привітала заступник голови РДА Оксана Мелень. Вітаючи з ювілейною датою, вона побажала колективу Зразкового ансамблю естрадного танцю «Пролісок» подальших творчих успіхів, нових здобутків і перемог, досягаючи світових висот, для прослави нашої Стрийщини та України.