СТРИЙСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ВКОТРЕ ПОКАЗАЛИ ВИСОКИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Учні СЗОШ №10 (дівчата та юнаки) стали переможцями області серед шкіл і отримали право представляти Львівську область на змаганнях Чемпіонату України "ШКІЛЬНА ЛІГА" з волейболу.

Про це повідомляє Стрийська Федерація волейболу.

"ЧЕТВЕРТІ З П'ЯТНАДЦЯТИ ТА СЬОМІ З ВІСІМНАДЦЯТИ
кращих команд України з волейболу, стали юнаки та дівчата СЗОШ №10, на Чемпіонаті України "Шкільна Ліга", що проходив у місті Івано-франківську, з 16 по 19 червня!
Юнаки СЗОШ №10 на попередньому етапі перемогли в суперників з м.Київ, Рівненську область, Івано-Франківську область та Сумську область, а на фінальному етапі Харків та Закарпатську область. На жаль не здолали Чернівецьку та Донецьку область. І в підсумку посіли тільки четверте місце. Донецьк став золотим призером, срібло в Закарпаття, бронза Чернівці.

А дівчата СЗОШ №10 на попередньому етапі перемогли в Луганської області, Миколаївської області, Запоріжської області програвши Полтавським дівчатам. На фінальному етапі поступилися Вінниці (чемпіонам змагань) Полтавській області, але вирвали перемогу в Закарпатської області, і посіли сьоме місце! Золото у Вінницької області, срібло в Івано-Франківської, бронза Рівненської.
ВАЖЛИВО, наші діти 2002 р.н і молодше, приймали участь у змаганнях по 2001 р.н. і молодше!