В АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ВІТАЛИ КАМАНДУВАЧА З КАНАДИ, ВНУКА ЕМІГРАНТІВ ЗІ СТРИЯ

В АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ВІТАЛИ КАМАНДУВАЧА З КАНАДИ, ВНУКА ЕМІГРАНТІВ ЗІ СТРИЯ

Вчора, 16 липня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вітали командувача Сухопутних військ Збройних сил Канади генерал-лейтенанта Пола Винника.

Про це повідомив керівник Національної академії сухопутних військ Павло Ткачук, передає Форпост.

«В ході зустрічі обговорили хід виконання заходів з розвитку Навчального центру підготовки підрозділів Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також обмінялись думками стосовно підготовки військових фахівців. Подякував генерал-лейтенантові Полу Виннику за величезну підтримку, яку надають Збройні сили Канади Національній академії сухопутних військ та Міжнародному центру миротворчості та безпеки», - зазначив Павло Ткачук.

Довідково:

Пол Френсіс Винник — канадський офіцер, генерал-лейтенант. З 14 липня 2016 р. — Командувач Армії Канади. Пол Винник є внуком українських емігрантів зі Стрия.